Дата:

Травень 19-20, 2017

Локація 1:

вул. Грушевського, 5, Київ, Україна

Локація 2:

вул. Грушевського, 22, Київ, Україна

Доповідачі:

40 професійних спікерів

Про конференцію

У 2017 році Україна приймає Глобальну конференцію відкритості органів законодавчої влади.

Конференцію, яка відбуватиметься 2 дні поспіль, приймає Верховна Рада України та організовує Робоча група з законодавчої відкритості Партнерство «Відкритий уряд» та Ініціатива «Відкритий парламент» в Україні.
Захід об’єднає передових законодавців, державних службовців та представників громадянського суспільства, щоб знайти відповідь на запитання, як законодавча відкритість може укріпити довіру громадськості до представницьких інституцій та побудувати адаптивну законодавчу гілку влади зразка 21 століття. Поза тим, в рамках конференції планується проаналізувати, яким чином парламенти можуть застосувати нову політику законодавчої залученості «Партнерства Відкритий уряд», яка полягає у розробці та втіленні планів та зобов’язань щодо законодавчої відкритості.

Розклад Логістична інформація

Зареєструватися

Дякуємо за Вашу зацікавленість у Глобальній конференції відкритості органів законодавчої влади. Ми щиро сподіваємося на Вашу участь. Щоб підтвердити свою зацікавленість в участі у конференції просимо надати відповіді на наступні питання. Також звертаємо Вашу увагу на те, що місце проведення заходу – Верховна Рада України – дозволяє помістити обмежену кількість учасників, тому заповнення перед-реєстраційної форми не є гарантією участі у конференції. Найближчим часом Організаційний комітет звернеться до Вас з додатковою інформацією.*Організатори конференції не можуть гарантувати фінансову підтримку. Обмежене відшкодування витрат певним учасникам допускається.
Партнери

                                       
Зворотній зв'язок
Ім'я:   
E-mail:
Запитання:

Поділитися